Recenzia: GS Eladen PREMIUM – krásne vlasy, nechty a pleť už za 3 mesiace?

Vyskúšali sme výživový doplnok GS Eladen PREMIUM pre krásne vlasy, nechty a pleť, pretože nezáleží len na starostlivosti, ale aj na výžive. Ako tento prípravok účinkuje?

Skúsili ste už všetko možné aj nemožné, rôzne šampóny, balzamy, masky, no vaše vlasy sú stále riedke, bez objemu a lesku – skrátka, už hneď na prvý pohľad nevyzerajú vôbec zdravo?

Možnože je čas na ich výživu zvnútra.

Správna a dôkladná starostlivosť o vlasy zvonku je nepochybne dôležitá, no niekedy proste nestačí. A to najmä vtedy, ak vo vašom tele nemáte dostatok potrebných vitamínov a minerálov.

Dnes vám prinášame tip na výživový doplnok GS Eladen PREMIUM nielen pre krásne vlasy, ale aj zdravé nechty a pokožku.

Čo všetko v tomto doplnku nájdete, ako ho užívať, pre koho je, ale aj nie je vhodný, sa dozviete v nasledujúcej recenzii.

GS Eladen Premium

Čo všetko môže stáť za zlou kvalitou vlasov, nechtov a pokožky?

Ešte predtým, než sa pozrieme na prípravok GS Eladen PREMIUM povedzme si aj o faktoroch, ktoré môžu negatívne ovplyvňovať kvalitu vlasov, nechtov a pokožky.

Ide najmä o:

  • Nevhodná starostlivosť – To, ako vaše vlasy, nechty a pokožka vyzerajú je do veľkej miery výsledkom toho, ako sa o ne staráte. Problémom môže byť používanie nevhodných prípravkov, ktoré nezodpovedajú potrebám vašich nechtov, vlasov či pokožky, ale napríklad aj časté farbenie vlasov, žehlenie, fénovanie či častá manikúra v podobe gélových nechtov.
  • Strava – Výživa neovplyvňuje iba naše zdravie, ale aj náš zovňajšok. Pokiaľ teda chcete mať hebkú pokožku, pevné nechty a vlasy, mali by ste sa zamerať na potraviny bohaté na dôležité vitamíny a minerály. Vhodné je napríklad avokádo, mrkva, marhule či karfiol.
  • Dedičné dispozície – Krásne husté vlasy môžete zdediť aj po svojej mame, rovnako ako aj pevné nechty či mlado vyzerajúcu pokožku bez vrások.
  • Hormonálne zmeny – Aj hormonálna nerovnováha môže byť dôvodom, prečo je vaša pokožka príliš suchá, lámu sa vám nechty, ale aj vlasy a trápite sa ich nadmerným vypadávaním.
  • Vplyvy vonkajšieho prostredia – Pod vzhľad vlasov, nechtov a pokožky sa tiež môžu negatívne podpísať i vonkajšie vplyvy z okolia, ako slnečné žiarenie, ale aj smog.
  • Problémy s imunitným systémom – Niektoré poruchy imunitného systému môžu byť sprevádzané zhoršenou kvalitou vlasov, pokožky i nechtov.

GS Eladen tablety blister

 

GS Eladen PREMIUM – s čím vám môže pomôcť?

GS Eladen PREMIUM je výživový doplnok vo forme kapsúl, ktorý je určený na zlepšenie kvality vlasov, nechtov a pleti.

Funguje teda na báze podpory zvnútra – poskytuje výživu vo forme potrebných vitamínov a minerálov.

Aké sú jeho účinky:

  • podpora rastu vlasov, ich spevnenie,
  • pomoc pri nadmernom vypadávaní vlasov,
  • spevnenie nechtov, pomoc pri lámajúcich sa a štiepajúcich nechtoch,
  • vyžíva pleti.

GS Eladen balenie

 

Zloženie: Vitamíny, minerály, ale i aminokyseliny a rastlinné extrakty pre krásne vlasy, nechty a pleť

Výživový doplnok GS Eladen PREMIUM je nástupca doplnku GS Eladen, od ktorého sa líši vylepšeným zložením. Čo všetko teda obsahuje a ako jednotlivé látky ovplyvňujú kvalitu vlasov, nechtov a pokožky?

GS Eladen PREMIUM je zmesou minerálov, vitamínov, aminokyselín a rastlinných extraktov. Pozrime sa najprv na obsiahnuté vitamíny.

Vitamíny

V prípravku má svoje zastúpenie vitamín A, nazývaný tiež retinol, ktorý priaznivo vplýva na pokožku. Podieľa sa na tvorbe kolagénových vlákien a pleť je vďaka nemu pevnejšia a elastickejšia. Je tiež dôležitý pre zdravý zrak.

Obsiahnutý vitamín B6 je zas významný kvôli svojmu vplyvu na látkovú premenu všetkých buniek, teda aj tých, ktoré sa nachádzajú vo vlasoch, v nechtoch a v pokožke.

Z vitamínov skupiny B sa v doplnku nachádzajú aj vitamíny B1 a B2, ktoré priaznivo vplývajú na celkové zdravie a vitalitu, a nemenej významné sú aj pre pleť, vlasy i nechty a pre ich pekný a zdravý vzhľad.

Minerály

V doplnku GS Eladen PREMIUM nájdete i minerály, konkrétne zinok a meď.

Meď je vnikajúcim pomocníkom v udržiavaní farby vlasov a spomaľuje ich starnutie.

Minerál zinok je obzvlášť dôležitý pre krásnu pleť bez akné, ale aj pre pevné nechty a bezproblémovú pokožku.

Aminokyseliny

Najvýznamnejšou aminokyselinou v doplnku je metionín.

Ten je totiž obsiahnutý v keratíne, ktorý je nevyhnutný pre vlasy, nechty a pokožku.

Rastlinné extrakty

V prípravku sa nachádzajú aj rastlinné extrakty – z prasličky a olej z požltu farbiarskeho.

Extrakt z prasličky obsahuje kremík v rozpustnej forme. Aj keď je v tele obsiahnutý v malých množstvách, je pre nás veľmi dôležitý. Nachádza sa v zubnej sklovine, v kostiach, v koži a tiež aj vo vlasoch.

Olej z požltu farbiarskeho je bohatý na dôležité nenasýtené mastné kyseliny, vďaka čomu pozitívne vplýva na vzhľad a kvalitu pokožky, nechtov a vlasov.

 

Plusom prípravku je, že neobsahuje žiaden cukor, lepok ani laktózu.

GS Eladen zloženie

 

Pre koho je prípravok (ne)vhodný? Odporúčané dávkovanie

GS Eladen PREMIUM sa užíva v množstve jedna kapsula denne.

Výrobca odporúča pravidelné užívanie po dobu minimálne tri mesiace, aby ste mohli pozorovať prvé účinky. Samozrejme, nástup účinkov ako aj samotné pôsobenie, môže byť u každého individuálne.

Doplnok možno užívať i dlhodobo.

GS Eladen PREMIUM je vhodný pre dospelé osoby a deti už od 12 rokov. Užívať ho nesmú osoby s precitlivenosťou na niektorú obsiahnutú zložku. V prípade, že dojčíte alebo ste tehotná, o prípadnom užívaní sa poraďte s lekárom.

V súvislosti s užívaním tohto doplnku ešte treba spomenúť väčšie kapsuly, ktorých prehĺtanie nemusí byť pohodlné pre každého.

GS Eladen tablety

Lenka Riganová

Lenka Riganová

Naša obsahová redaktorka Lenka sa zaujíma o všetko, čo súvisí so zdravou výživou a so zdravým životným štýlom. Je to vyznávačka racionálnej stravy, aktívneho pohybu, ale i psychickej pohody. Lebo iba v zdravom tele môže byť zdravý duch.

Pridajte aj vy svoj názor k tomu, čo tu bolo napísané.

Pridajte komentár alebo hodnotenie

Megafit.sk
Logo