Recenzia: GS Eladen PREMIUM – krásne vlasy, nechty a pleť už za 3 mesiace?

Vyskúšali sme výživový doplnok GS Eladen PREMIUM pre krásne vlasy, nechty a pleť, pretože nezáleží len na starostlivosti, ale aj na výžive. Ako tento prípravok účinkuje?
8.7Megafit skóre
Naše hodnotenie

Problémy s vlasmi, žiaľ, neraz kráčajú ruka v ruke i s problémami s pleťou či s nechtami. Výživový doplnok GS Eladen PREMIUM predstavuje skvelý spôsob, ako si poradiť so zlou kvalitou nechtov, vlasov a pleti súčasne, pomocou jediného prípravku. Denne stačí užiť iba jednu kapsulu, no s užívaním doplnku neprestať po dobu minimálne tri mesiace. Pretože toľko zvyčajne trvá, kým sa objavia prvé účinky. Dokazuje to aj množstvo spokojných hodnotení zákazníkov, ktorí doplnok GS Eladen PREMIUM vyskúšali a pocítili jeho účinky na vlastnej koži, nechtoch i vlasoch. Argumentom za, prečo sa tento výživový doplnok oplatí vyskúšať je okrem sľubných účinkov i prijateľná cena.

Zloženie
8.8
Účinky
8
Cena
9.4
Výhody
 • bez lekárskeho predpisu
 • čisté zloženie
 • bez lepku, laktózy a cukru
 • aj pre deti už od 12 rokov
 • bez vedľajších účinkov
 • cenovo zvýhodnené balenia
Nevýhody
 • nutné užívať dlhodobo
 • veľké kapsuly

Skúsili ste už všetko možné aj nemožné, rôzne šampóny, balzamy, masky, no vaše vlasy sú stále riedke, bez objemu a lesku – skrátka, už hneď na prvý pohľad nevyzerajú vôbec zdravo?

Možnože je čas na ich výživu zvnútra.

Správna a dôkladná starostlivosť o vlasy zvonku je nepochybne dôležitá, no niekedy proste nestačí. A to najmä vtedy, ak vo vašom tele nemáte dostatok potrebných vitamínov a minerálov.

Dnes vám prinášame tip na výživový doplnok GS Eladen PREMIUM nielen pre krásne vlasy, ale aj zdravé nechty a pokožku.

Čo všetko v tomto doplnku nájdete, ako ho užívať, pre koho je, ale aj nie je vhodný, sa dozviete v nasledujúcej recenzii.

GS Eladen Premium

Čo všetko môže stáť za zlou kvalitou vlasov, nechtov a pokožky?

Ešte predtým, než sa pozrieme na prípravok GS Eladen PREMIUM povedzme si aj o faktoroch, ktoré môžu negatívne ovplyvňovať kvalitu vlasov, nechtov a pokožky.

Ide najmä o:

 • Nevhodná starostlivosť – To, ako vaše vlasy, nechty a pokožka vyzerajú je do veľkej miery výsledkom toho, ako sa o ne staráte. Problémom môže byť používanie nevhodných prípravkov, ktoré nezodpovedajú potrebám vašich nechtov, vlasov či pokožky, ale napríklad aj časté farbenie vlasov, žehlenie, fénovanie či častá manikúra v podobe gélových nechtov.
 • Strava – Výživa neovplyvňuje iba naše zdravie, ale aj náš zovňajšok. Pokiaľ teda chcete mať hebkú pokožku, pevné nechty a vlasy, mali by ste sa zamerať na potraviny bohaté na dôležité vitamíny a minerály. Vhodné je napríklad avokádo, mrkva, marhule či karfiol.
 • Dedičné dispozície – Krásne husté vlasy môžete zdediť aj po svojej mame, rovnako ako aj pevné nechty či mlado vyzerajúcu pokožku bez vrások.
 • Hormonálne zmeny – Aj hormonálna nerovnováha môže byť dôvodom, prečo je vaša pokožka príliš suchá, lámu sa vám nechty, ale aj vlasy a trápite sa ich nadmerným vypadávaním.
 • Vplyvy vonkajšieho prostredia – Pod vzhľad vlasov, nechtov a pokožky sa tiež môžu negatívne podpísať i vonkajšie vplyvy z okolia, ako slnečné žiarenie, ale aj smog.
 • Problémy s imunitným systémom – Niektoré poruchy imunitného systému môžu byť sprevádzané zhoršenou kvalitou vlasov, pokožky i nechtov.
GS Eladen tablety blister

GS Eladen PREMIUM – s čím vám môže pomôcť?

GS Eladen PREMIUM je výživový doplnok vo forme kapsúl, ktorý je určený na zlepšenie kvality vlasov, nechtov a pleti.

Funguje teda na báze podpory zvnútra – poskytuje výživu vo forme potrebných vitamínov a minerálov.

Aké sú jeho účinky:

 • podpora rastu vlasov, ich spevnenie,
 • pomoc pri nadmernom vypadávaní vlasov,
 • spevnenie nechtov, pomoc pri lámajúcich sa a štiepajúcich nechtoch,
 • vyžíva pleti.
GS Eladen balenie

Zloženie: Vitamíny, minerály, ale i aminokyseliny a rastlinné extrakty pre krásne vlasy, nechty a pleť

Výživový doplnok GS Eladen PREMIUM je nástupca doplnku GS Eladen, od ktorého sa líši vylepšeným zložením. Čo všetko teda obsahuje a ako jednotlivé látky ovplyvňujú kvalitu vlasov, nechtov a pokožky?

GS Eladen PREMIUM je zmesou minerálov, vitamínov, aminokyselín a rastlinných extraktov. Pozrime sa najprv na obsiahnuté vitamíny.

Vitamíny

V prípravku má svoje zastúpenie vitamín A, nazývaný tiež retinol, ktorý priaznivo vplýva na pokožku. Podieľa sa na tvorbe kolagénových vlákien a pleť je vďaka nemu pevnejšia a elastickejšia. Je tiež dôležitý pre zdravý zrak.

Obsiahnutý vitamín B6 je zas významný kvôli svojmu vplyvu na látkovú premenu všetkých buniek, teda aj tých, ktoré sa nachádzajú vo vlasoch, v nechtoch a v pokožke.

Z vitamínov skupiny B sa v doplnku nachádzajú aj vitamíny B1 a B2, ktoré priaznivo vplývajú na celkové zdravie a vitalitu, a nemenej významné sú aj pre pleť, vlasy i nechty a pre ich pekný a zdravý vzhľad.

Minerály

V doplnku GS Eladen PREMIUM nájdete i minerály, konkrétne zinok a meď.

Meď je vnikajúcim pomocníkom v udržiavaní farby vlasov a spomaľuje ich starnutie.

Minerál zinok je obzvlášť dôležitý pre krásnu pleť bez akné, ale aj pre pevné nechty a bezproblémovú pokožku.

Aminokyseliny

Najvýznamnejšou aminokyselinou v doplnku je metionín.

Ten je totiž obsiahnutý v keratíne, ktorý je nevyhnutný pre vlasy, nechty a pokožku.

Rastlinné extrakty

V prípravku sa nachádzajú aj rastlinné extrakty – z prasličky a olej z požltu farbiarskeho.

Extrakt z prasličky obsahuje kremík v rozpustnej forme. Aj keď je v tele obsiahnutý v malých množstvách, je pre nás veľmi dôležitý. Nachádza sa v zubnej sklovine, v kostiach, v koži a tiež aj vo vlasoch.

Olej z požltu farbiarskeho je bohatý na dôležité nenasýtené mastné kyseliny, vďaka čomu pozitívne vplýva na vzhľad a kvalitu pokožky, nechtov a vlasov.

Plusom prípravku je, že neobsahuje žiaden cukor, lepok ani laktózu.

GS Eladen zloženie

Pre koho je prípravok (ne)vhodný? Odporúčané dávkovanie

GS Eladen PREMIUM sa užíva v množstve jedna kapsula denne.

Výrobca odporúča pravidelné užívanie po dobu minimálne tri mesiace, aby ste mohli pozorovať prvé účinky. Samozrejme, nástup účinkov ako aj samotné pôsobenie, môže byť u každého individuálne.

Doplnok možno užívať i dlhodobo.

GS Eladen PREMIUM je vhodný pre dospelé osoby a deti už od 12 rokov.

Užívať ho nesmú osoby s precitlivenosťou na niektorú obsiahnutú zložku. V prípade, že dojčíte alebo ste tehotná, o prípadnom užívaní sa poraďte s lekárom.

V súvislosti s užívaním tohto doplnku ešte treba spomenúť väčšie kapsuly, ktorých prehĺtanie nemusí byť pohodlné pre každého.

GS Eladen tablety
Redakcia Megafit

Redakcia Megafit

Baví nás byť zdraví. Snažíme sa prinášať zaujímavé a pravdivé informácie zo sveta zdravia a výživy, ktoré vám môžu pomôcť k lepšiemu životu. U nás je zdravie na prvom mieste.

Pridajte aj vy svoj názor k tomu, čo tu bolo napísané.

Pridajte komentár alebo hodnotenie

Celkovo

Megafit.sk
Logo