Megabol TESTOSTEROL 250 30 kapsúl

0 Hodnotenie
Vypredané
TESTOSTEROL 250 od Megabol sa považuje za silný a vysokoefektívny prírodný rastlinný stimulant. Je charakteristický účinným zvyšovaním tvorby vlastného testosterónu a prirodzených hormónov v krvi. TESTOSTEROL 250 od Megabol vám pomôže dosiahnuť vysnívaný rýchly rast svalovej hmoty, zlepšenie fyzickej kondície a zrýchlenie regenerácie svalov, a to za veľmi krátku dobu.
 Späť na: Stimulanty

Megabol TESTOSTEROL 250 30 kapsúl

TESTOSTEROL 250 od Megabol je doplnok výživy vo forme kapsúl. Poskytuje základné zložky rastlinného pôvodu na podporu rastu svalového tkaniva (ide o nedopingový doplnok výživy). Je jednou z možných alternatív náhrady (účinkami do istej miery/časti) syntetických zakázaných látok, účinne podporujúcou rast svalovej hmoty bez známych vysokorizikových škodlivých a nepriaznivých vedľajších účinkov. Okrem toho že TESTOSTEROL 250 od Megabol sa podieľa na maximálnom náraste svalovej hmoty a sily, má aj lipotropné účinky, t.j. zabraňuje ukladaniu tukov v okolí vnútorných orgánov ako sú srdce, pečeň, obličky a pod. Zároveň podporuje tvorbu glykogénu, regeneráciu svalov a celkovo pomáha zlepšiť fyzickú kondíciu.

Užívanie TESTOSTEROL 250 od Megabol vedie k zvýšenej proteinovej syntéze a masívnejšiemu, rýchlejšiemu a efektívnejšiemu rastu svalovej hmoty.  Na celom svete sa tento doplnok výživy považuje medzi kulturistami  za úspešný, obľúbený a svetovo uznávaný prírodný rastlinný stimulant.  Odporúča sa užiť 1 kapsula (1 dávka) doplnku výživy TESTOSTEROL 250 od Megabol denne po prvom jedle. 30 kapsúl = 30 dávok.
TESTOSTEROL 250 od Megabol obsahuje v 1 kapsuly: Sterol 250 mg – sójový výťažok 255 mg, výťažok z ruží 32 mg, slivkový výťažok na inulín - pruni cum inulini 31 mg, činidlá proti spekaniu (magnézium stearát, oxid kremičitý), obal kapsuly – želatína.
TESTOSTEROL 250 od Megabol používajte len pre dospelých, ktorí sú zaťažení fyzickou námahou alebo pre intenzívny výcvik športovcov v silových disciplínach a silovo–vytrvalostných disciplínach. Neužívajte, ak ste alergický (precitlivený) na niektorú zo zložiek doplnku výživy. Pred užívaním konzultujte so svojím lekárom. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nepoužívajte doplnok výživy ako náhradu za rozmanitú stravu. Odporúčané sú vyvážená strava a zdravý životný štýl. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte pri teplote do 25 °C. Výrobca, distribútor a ani predajca nie sú zodpovední za škody spôsobené nevhodným skladovaním alebo používaním.

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.