Megabol BIOSTEROL 36 kapsúl

0 Hodnotenie
Na sklade
BIOSTEROL od Megabol sa považuje za veľmi účinný viaczložkový prírodný rastlinný stimulant. Je charakteristický skutočným zvýšením produkcie vlastného testosterónu (až o 4 mg denne) a tvorby hormónov v tele. BIOSTEROL od Megabol vám pomôže podnietiť psychickú aktivitu, dosiahnuť oveľa väčšie a rýchlejšie svalové prírastky, zlepšiť fyzickú kondíciu a zrýchliť regeneráciu po tréningu.
 Späť na: Stimulanty

BIOSTEROL od Megabol je doplnok výživy vo forme kapsúl. Ide o silný legálny vysoko efektívny viaczložkový rastlinný stimulant. Má vysoký obsah látok rastlinného pôvodu určených na nárast svalovej hmoty s najsilnejšími účinkami, a preto sa používa ako náhrada za zakázané látky. BIOSTEROL od Megabol obsahuje výťažky až zo šiestich rastlín.Tento doplnok výživy okrem podpory rastu svalov, spojivového tkaniva a svalového tkaniva, sa podieľa aj na zvýšení syntézy glykogénu a proteinov a na zastavení nadmernej glykogenolýzy.

Užívanie moderného vysoko efektívneho viaczložkového rastlinného stimulantu CREASTERON od Megabol vám pomôže dosiahnuť čo najväčšie svalové prírastky vďaka jeho vysokej účinnosti. Tento doplnok výživy je medzi kulturistami obľúbeným, vyhľadávaným a svetovo uznávaným aktivátorom svalového rastu.

 

 

 

 

 

Odporúča sa užiť 1 - 2 kapsule doplnku výživy BIOSTEROL od Megabol denne po jedle. 36 kapsúl = 36 - 18 dávok (v závislosti od dávkovania).
Výživové hodnoty doplnku výživy BIOSTEROL od Megabol v 1 kapsuly (v 2 kapsulách.): Saponíny 200 mg (400 mg), Fytosteroly 66 mg (132 mg), Steroidné alkaloidy 0,25 mg (0,5 mg). BIOSTEROL od Megabol obsahuje: Extrakty - výťažky z rastlín: Nigellae fluidum (čierny kmín), Capsici fluidum (červená paprika), Trigonellae fluidum (senovka grécka), Myristicae liquidum (muškátový oriešok), Glycyrrhizae siccum (sladké drievko), Cynarae fludium (artičok), rastlinný olej, mäkké želatínové kapsule, kyselina benzoová – konzervačná látka.
BIOSTEROL od Megabol je určený len pre dospelé osoby ako prostriedok na zlepšenie vitality a celkovej kondície a pre športovcov na zvýšenie efektivity tréningu a na urýchlenie rastu svalového tkaniva. Neužívajte, ak ste alergický (precitlivený) na niektorú zo zložiek doplnku výživy. Pred užívaním konzultujte so svojím lekárom. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nepoužívajte doplnok výživy ako náhradu za rozmanitú stravu. Odporúčané sú vyvážená strava a zdravý životný štýl. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte pri teplote do 25 °C. Výrobca, distribútor a ani predajca nie sú zodpovední za škody spôsobené nevhodným skladovaním alebo používaním.

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.