Biotech USA ISO WHEY ZERO PROTEIN v 100 g 84 g bielkovín

0 Hodnotenie
65,57 €
45,90 €
Modifikátor ceny variantu
Pôvodná cena 65,57 €
Predajná cena 45,90 €
Cena / kg:
ISO WHEY ZERO PROTEIN od Biotech USA sa považuje za špičkový srvátkový proteinový izolát (skratka WPI) bez pridaného cukru. Je charakteristický pridaním extra aminokyselín a je bez laktózy a gluténu.

Výživové hodnoty

Balenie:Príchuť:
+ Darček

K tomuto doplnku výživy získavate pri 500 g a 2270 g balení ako darček COCONUT CHOCO BAR 60 g ZADARMO. Darček sa pripíše až po potvrdení objednávky eshopom.

 Späť na: Proteíny

ISO WHEY ZERO PROTEIN od Biotech USA je doplnok výživy v práškovej forme. V 100 g prípravku je 84 g bielkovín (všetky príchute). Jeho veľkou výhodou je to, že je očistený od nežiadúcich látok, je bez pridaného cukru (obsahuje len prirodzene sa vyskytujúce cukry), bez laktózy a gluténu. Vysoký obsah bielkovín pri tomto doplnku výživy uvítajú nielen športovci, ale aj ľudia so snahou o získanie pevného a svalnatého tela. Zároveň je nápomocný aj pri diéte, kde ním môžete nahradiť malé jedlá (napr. desiatu) alebo večeru. Doplnok výživy je charakteristický extrémne rýchlou a ľahkou vstrebateľnosťou. 

 

Výrobný proces - Native Whey:  Doplnok výživy Native Whey Isolate od Biotech USA sa vyrába z čerstvého kravského mlieka po pasterizácii. Mikro- a ultrafiltrácia sa výlučne vykonávaná pri nízkej teplote. Následne je surovina pulverizovaná v špeciálnych sušiacich komorách. Vďaka tejto unikátnej procedúre sa štruktúra proteinu zachovaná v plnšej forme. Protein zostáva bohatý na imunoglobín a laktoferín - prispievajú k obrannému mechanizmu tela. Doplnok výživy neobsahuje antibiotiká, chemikálie a ani iné kontaminujúce látky.

 

ISO WHEY ZERO PROTEIN: 500 g = 20 dávok (bežná cena je 14,00 €), špeciálna cena 12,00 € + DARČEK 

ISO WHEY ZERO PROTEIN: 2270 g = 90 dávok (bežná cena je 53,10 €), špeciálna cena 45,90 € + DARČEK 

ISO WHEY ZERO PROTEIN: 3 x 500 g = 1500 g = 60 dávok, špeciálna cena 32,70 eur (Do POZNÁMKY v objedávke uveďte, aké príchute chcete, alebo pri telefonickom overení objednávky sa dajú doplniť príchute.)

 

Odporúča sa rozmiešať 25 g (1 dávka = 2 kopcovité polievkové lyžice) doplnku výživy ISO WHEY ZERO PROTEIN od Biotech USA s 200 ml vody alebo odtučneného mlieka dva krát denne. V tréningové dni užite jednu dávku doplnku výživy ráno a jednu dávku ihneď po tréningu. V netréningové dni užite jednu dávku doplnku výživy ráno a jednu dávku večer.
ISO WHEY ZERO PROTEIN od Biotech USA príchuť vanilka obsahuje: srvátkový proteínový izolát 91%, L-glutamín, arómy, krémová zložka [kokosový tuk, maltodextrín, rastlinná bielkovina, protihrudkujúca látka (oxid kremičitý)], zahusťovadlo (celulózová guma), emulgátor: lecitíny (sója), soľ, L-leucín, L-izoleucín, L-valín, sladidlo (sukralóza), farbivo (tartrazín*). *Tartrazín, Allura červená AC: môže mať nepriaznivé účinky na činnosť a pozornosť detí.
ISO WHEY ZERO PROTEIN od Biotech USA uskladňujte mimo dosahu malých detí. Doplnok výživy je nevhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy, pre fenylketonurikov a osoby alergické (precitlivené) na niektorú z látok uvedených v zložení doplnku výživy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Doplnok výživy sa nesmie používať ako náhrada pestrej stravy.

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.