Amix WHEY PURE FUSION PROTEIN 2300 g

0 Hodnotenie
47,71 €
33,40 €
Modifikátor ceny variantu
Pôvodná cena 47,71 €
Predajná cena 33,40 €
Cena / kg:
WHEY PURE FUSION PROTEIN od Amix sa považuje za kvalitný protein s obahom WPC (srvátkového proteinového koncentrátu) a WPI (srvátkového proteinového izolátu). Je charakteristický tým, že obsahuje 75% bielkovín, BCAA, glutamín a enzýmový komplex. WHEY PURE FUSION PROTEIN od Amix vám pomôže pri náraste svalovej hmoty a udržaní svalovej hmoty.
Balenie:Príchuť:
+ Darček

K tomuto doplnku výživy získavate ako darček COCONUT CHOCO BAR 60 g ZADARMO. Darček sa pripíše až po potvrdení objednávky eshopom.

 Späť na: Proteíny

WHEY PURE FUSION PROTEIN  od Amix je doplnok výživy vo forme prášku. V 100 g prípravku je 75 g bielkovín (všetky príchute).

 

WHEY PURE FUSION PROTEIN: 2300 g = 92 dávok

 

 

 

 

Odporúča sa rozmiešať 25 g (1 dávka) doplnku výživy WHEY PURE FUSION PROTEIN od Amix v 180 - 200 ml vody alebo odtučneného mlieka a užiť 1 -3 krát denne v závislosti od dennej potreby bielkovín.
WHEY PURE FUSION PROTEIN od Amix obsahuje ultrafiltrovaný proteinový srvátkový koncentrát (z mlieka), srvátkový proteinový izolát s proteinovými frakciami: Beta-laktoglobulín, Alfa-laktoglobulín, hovädzí sérový albumín, imunoglobulín, glykomakropeptidov, Laktoferín, Lactoperoxidase, maltodextrín, xantanová a guarová guma, sójový lecitín, sukralóza Splenda ® a acesulfam draselný.

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.