Still Mass GREEN TEA EXTRACT 200 g

0 Hodnotenie
Vypredané
GREEN TEA EXTRACT od Still Mass sa považuje za účinný a zdravý extrakt zo zeleného čaju. Je charakteristický obsahom prírodného kofeínu.
 Späť na: Spaľovače tukov

GREEN TEA EXTRACT od Still Mass je doponok výživy v práškovej forme od slovenského výrobcu. Extrakt zo zeleného čaju je určený na zvýšenie telesného výkonu. GREEN TEA EXTRACT je bohatým zdrojom prírodných bioaktívnych fytochemických látok - polyfenoly (katechíny, flavonoly, fenolové kyseliny) a methylxantíny (kofeín, teofylín, teobromín). Katechíny nachádzajúce sa v extrakte zo zeleného čaju regulujú aktivitu mnohých enzýmov podporujúcich aktivitu buniek. Katechíny zároveň znižujú asimiláciu energie z potravy, t.j. viažu sa k nim a potláčajú aktivitu tráviacich enzýmov. Doplnok výživy obsahuje prírodný kofeín, ktorý môže aktivovať centrálny nervový systém a tým zvýšiť schopnosť tela spaľovať kalórie a ďalšie nežiadúce tuky. Tento proces sa nazýva termogenéza a podporuje chudnutie. GREEN TEA EXTRACT sa užíva na zmiernenie dýchacích ťažkostí, priaznivo pôsobí na tráviace ústrojenstvo a tlmí rôzne zápalové procesy v tele.

 

 

 

 

 

Odporúča sa užiť 200 mg na každých 20 kg váhy človeka (t.j. 80 kg človek by mal užiť 800 mg) doplnku výživy GREEN TEA EXTRACT od Still Mass 30 minút pred fyzickou záťažou alebo s jedlom a zapiť dostatočným množstvom vody. 200 g = 250 dávok (80 kg človek).

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.