OstroVit PROBIOTIC 6+ 30 kapsúl

0 Hodnotenie
Vypredané
PROBIOTIC 6+ od OstroVit sa považuje za perfektné probiotiká obsahujúce 6 starostlivo vybraných kmeňov mliečnych baktérií. Sú charakteristické reguláciou funkcie čriev a tým uľahčujú proces trávenia. PROBIOTIC 6+ od OstroVit vám pomôžu pri ochrane črevnej mikroflóry, pozitívnom vplývaní na imunitný systém a podpore vstrebávania vitamínov a minerálov.
 Späť na: Nepredávame

PROBIOTIC 6+ od OstroVit je doplnok výživy vo forme kapsúl.  Doplnok výživy obohacuje každodennú stravu baktériami rodu Lactobacillus, Bifidobacterium a Streptococcus. PROBIOTIC 6+ od OstroVit tiež obsahuje inulín - prírodné prebiotiká, ktoré stimulujú rast alebo aktivitu užitočných baktérií prítomných v hrubom čreve. Doplnok výživy sa odporúča najmä pre ľudí, ktorí užívajú antibiotiká. Tiež by ich mali užívať tí ľudia, ktorí majú nízku imunitu, fajčia cigarety a majú nepravidelný či stresujúci životný štýl. PROBIOTIC 6+ od OstroVit sa odporúča aj pre ženy, ktoré trpia intímnymi infekciami. Navyše ľudia, ktorí používajú diétu chudobnú v zelenine, ovocí, komplexných sacharidoch a zdravých tukoch, by mali tiež dosiahnuť tieto užitočné mikroorganizmy. Prebiotikum je tiež ideálnym riešením pre športovcov.

 

 

Odporúča sa užiť 1 kapsula (1 dávka) doplnku výživy PROBIOTIC 6+ od OstroVit s každým jedlom obsahujúcim laktózu. Maximálne dávka sú 3 kapsule denne.
PROBIOTIC 6+ od OstroVit obsahuje: maltodextrín, kapsula: plnivo - hydroxypropylmetylcelulóza (HPMC); inulín, Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus casei, Lactobacillus plantarum, Lactobacillus brevis, Bifidobacterium longum, Streptococcus thermophilus.
PROBIOTIC 6+ od OstroVit nie je vhodný pre tehotné a dojčiace ženy. Neužívajte, ak ste alergický (precitlivený) na niektorú zo zložiek doplnku výživy. Pred užívaním konzultujte so svojím lekárom. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nepoužívajte doplnok výživy ako náhradu za rozmanitú stravu. Odporúčané sú vyvážená strava a zdravý životný štýl. Uchovávajte mimo dosahu detí. Výrobca, distribútor a ani predajca nie sú zodpovední za škody spôsobené nevhodným skladovaním alebo používaním.

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.