OstroVit MELATONIN 180 tabliet

0 Hodnotenie
Vypredané
MELATONIN od Ostrovit sa považuje za skvelý prípravok s obsahom melatonínu. Je charakteristický názvom "Hormón spánku", pretože zohráva dôležitú úlohu pri regulácii času spánku, ako aj počas celého dňa. MELATONIN od Ostrovit vám pomôže skrátiť čas potrebný na zaspanie, zmierniť subjektívny pocit náhlej zmeny časového pásma a znižovať oxidačný stres.
 Späť na: Nepredávame

MELATONIN od Ostrovit je doplnok výživy vo forme tabliet. Melatonín sa odporúča najmä pre ľudí, ktorí majú problém so spánkom, pracujú v režime smeny, cestujú a často menia časové pásma, pretože pomáha skrátiť čas potrebný na zaspanie, pomáha zlepšovať celkovú kvalitu spánku a je užitočný pri zmierňovaní subjektívnych pocitov náhlej zmeny časového pásma. 

 

MELATONIN: 180 tabliet = 180 dávok

Odporúča sa užiť 1 tableta (1 dávka) doplnku výživy MELATONIN od Ostrovit denne 30 minút pred spaním. Priaznivý účinok nastáva, keď sa 1 mg melatonínu spotrebuje krátko pred spaním alebo 0,5 mg krátko pred spaním v prvý deň cesty a počas nasledujúcich niekoľkých dní po príchode na miesto určenia.

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.