Internetový obchod www.megafit.sk Vám v rámci územia Slovenskej republiky ponúka tieto možnosti doručenia (dopravy):

1. KURIÉRSKA SPOLOČNOSŤ GLS: doručenie kuriérom na konkrétnu adresu pre balíky do 20 kg (váha vrátane krabice a výplne). Cena dopravy prostredníctvom GLS je 3,30 €.

2. ZÁSIELKOVŇA: doručenie na vopred vybrané výdajne miesto pre balíky do 5 kg (váha vrátane krabice a výplne). Cena dopravy prostredníctvom Zásielkovne je 1,80 €.

Dôležité informácie: Po spracovaní vašej objednávky sa Vám ozveme telefonicky z čísla +421 948 730 760 ohľadom potvrdenia objednávky. Ak sa Vám nedovoláme, objednávka nebude potvrdená a ani odoslaná. Pri platbe vopred bankovým prevodom sa za overenie považuje úhrada objednávky. O odoslaní vašej objednávky Vás budeme informovať e-mailom. Ak Vám objednaný tovar nepríde do troch pracovných dní od doručenia e-mailu o odoslaní objednávky, tak nás ihneď kontaktujte.

Internetový obchod www.megafit.sk Vám v rámci územia Slovenskej republiky ponúka tieto možnosti platby:

a. PLATBA VOPRED BANKOVÝM PREVODOM: Cena platby vopred je 0,00 €.

b. PLATBA NA DOBIERKU V HOTOVOSTI: Cena platby na dobierku v hotovosti je 0,70 €. ZAKÁZANÉ kvôli nariadeniu vlády v súvislosti s koronavírusom.

c. PLATBA NA DOBIERKU PLATOBNOU KARTOU: Cena platby na dobierku platobnou kartou je 1,50 €. 

 

 1.a. Platba vopred bankovým prevodom pri GLS: Pri platbe vopred bankovým prevodom platíte vopred prostredníctvom internet bankingu zaslaním peňažných prostriedkov na účet predávajúceho (so splatnosťou 3 dní, po uplynutí tejto doby sa objednávka ruší) za objednaný tovar s doručením do dvoch nasledujúcich pracovných dní po expedícií zo skladu, ktorá nasleduje až po pripísaní peňažných prostriedkov na účet predávajúceho za objednaný tovar. Pri platbe vopred prostredníctvom internet bankingu pri GLS do 20 kg váhy balíka je cena dopravy 3,30 eur a cena platby vopred je + 0,00 eur. 

1.b. Platba na dobierku v hotovosti pri GLS: Pri platbe na dobierku platíte priamo kuriérovi pri preberaní tovaru, a to v hotovosti, s doručením do dvoch nasledujúcich pracovných dní po expedícií zo skladu. Pri platbe na dobierku pri GLS do 20 kg váhy balíka je cena dopravy 3,30 eur a cena platby na dobierku v hotovosti je + 0,70 eur.

1.c. Platba na dobierku platobnou kartou pri GLS: Pri platbe na dobierku platíte priamo kuriérovi pri preberaní tovaru a to platobnou kartou, s doručením do dvoch nasledujúcich pracovných dní po expedícií zo skladu. Pri platbe na dobierku pri GLS do 20 kg váhy balíka je cena dopravy 3,30 eur a cena platby na dobierku platobnou kartou je + 1,50 eur.

Pri prekročení váhy 20 kg balíka sa zvyšný tovar balí do ďalšieho balíka, ktorý sa účtuje samostatne ako nový balík. Kuriér GLS doručuje balíky iba počas pracovných dní v čase od 8.00 do 17.00 hod.

 

2.a. Platba vopred bankovým prevodom pri Zásielkovni: Pri platbe vopred bankovým prevodom platíte vopred prostredníctvom internet bankingu zaslaním peňažných prostriedkov na náš účet predávajúceho (so splatnosťou 3 dní, po uplynutí tejto doby sa objednávka ruší) za objednaný tovar s doručením na vopred vybrané výdajne miesto Zásielkovne do troch nasledujúcich pracovných dní po expedícií zo skladu, ktorá nasleduje až po pripísaní peňažných prostriedkov na účet predávajúceho za objednaný tovar. Pri platbe vopred prostredníctvom internet bankingu pri Zásielkovni do 5 kg váhy balíka je cena dopravy 1,80 eur a cena platby vopred je + 0,00 eur.

2.b. Platba na dobierku v hotovosti pri Zásielkovni: Pri platbe na dobierku platíte priamo na výdajnom mieste Zásielkovne pri preberaní tovaru, a to v hotovosti, s doručením do troch nasledujúcich pracovných dní po expedícií zo skladu. Pri platbe na dobierku pri Zásielkovni do 5 kg váhy balíka je cena dopravy 1,80 eur a cena platby na dobierku v hotovosti je + 0,70 eur.

2.c. Platba na dobierku platobnou kartou pri Zásielkovni: Pri platbe na dobierku platíte priamo na výdajnom mieste Zásielkovne pri preberaní tovaru, a to platobnou kartou, s doručením do troch nasledujúcich pracovných dní po expedícií zo skladu. Pri platbe na dobierku pri Zásielkovni do 5 kg váhy balíka je cena dopravy 1,80 eur a cena platby na dobierku platobnou kartou je + 1,50 eur.

Objednaný tovar si vyzdvihnete na vopred Vami vybranej pobočke (výdajnom mieste spoločnosti Zásielkovňa), pričom na tomto mieste sa bude tovar nachádzať 7 dní (ráta sa sobota a aj nedeľa). O pripravení tovaru v Zásielkovni budete informovaní SMS správou a e-mailom. Tu si môžete pozrieť zoznam výdajných miest Zásielkovňa.sk spolu s otváracími hodinami.